Logo WordPress bez napisów
Logo WordPress bez napisów
Strony internetowe

Strony www na WordPress

Już 37% stron internetowych na świecie jest zbudowanych na platformie WordPress. Ten najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju działalności oraz potężne i łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania witryną i wizerunkiem w digital. 

Co to jest Word Press i jakie ma możliwości?

Tworzymy strony www w środowisku WordPress bo to  najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią (CMS - content management system) - darmowy, wszechstronny, intuicyjny, nowoczesny, z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy i integracji dzięki niezliczonym pluginom.

Wybór odpowiedniej platformy do budowy strony to krytyczna decyzja warunkująca wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i możliwość kształtowania wizerunku w sieci.

CMS WordPress to darmowe oprogramowanie, które po zainstalowaniu na serwerze i skojarzeniu z określoną domeną, umożliwia zbudowanie atrakcyjnej witryny internetowej lub sklepowej (z wtyczką WooCommerce) a potem łatwą edycję strony.

Poprzez intuicyjny panel zarządzania strony można tworzyć od podstaw lub edytować zawartość już istniejących. Panel pozwala, między innymi, edytować wygląd witryny, dodawać nowe treści takie jak artykuły, zdjęcia, filmy itp. Nie musisz znać się na programowaniu żeby samemu edytować stronę.

Funkcjonalność witryny na WordPress można dowolnie rozwijać za pomocą licznych wtyczek (darmowych i płatnych) - system rezerwacyjny, zintegrowane social media, automatyczna obsługa sprzedaży i wysyłki w sklepie online czy też pop-up informujący o ważnych wydarzeniach.

Dodatkową zaletą WordPress są integracje się z zewnętrznymi systemami (np. magazynowym, księgowym, PayU).

WordPress jest również przyjazny dla wyszukiwarek (SEO)

Stronę na WordPress można szybko dostosować do potrzeb i charakteru własnej działalności (blog, sklep, stowarzyszenie itp.) oraz wymagań rynku i konsumenta.

WordPress oferuje również wsparcie w postaci licznych grup społecznościowych skupionych na forach, w social media itp. - bezcenne zwłaszcza dla tych którzy chcą uczyć się tego CMS’a na własną rękę.

WordPress - co możemy
dla Ciebie zrobić?

Strony www

Tworzymy gotowe, responsywne strony na oprogramowaniu premium WordPress za które nie musisz dodatkowo płacić.

Sklepy online

Budujemy sklepy na WordPress dzięki rozszerzeniu WooCommerce, które pozwala zaaranżować perfekcyjny e-sklep.

Domena

Wykupimy i zarejestrujemy na Twoją firmę domenę, która będzie Twoim adresem w sieci, pod którym klienci zawsze Cię znajdą.

Hosting

Dobierzemy i skonfigurujemy odpowiedni dla Twoich potrzeb serwer oraz zainstalujemy na nim WordPress’a. Pozycjonowanie zaczyna się od hostingu.

~

Certyfikat SSL

Wdrożymy certyfikat SSL dla większego bezpieczeństwa danych, zaufania użytkowników i poprawnego wyświetlania strony przez wyszukiwarki.

CDN

Dzięki Content Delivery Network strona ładuje się szybciej i jest zabezpieczona przed atakami hakerów.

Administracja

Zaopiekujemy się stroną i serwerem przeprowadzając aktualizacje Word Press, tematów, pluginów, PHP oraz tworząc kopie zapasowe strony

h

RODO

Dostosujemy stronę do wymogów prawnych RODO redagując poprawne regulaminy, politykę prywatności oraz plików cookies.

/

Integracje

Dokonamy integracji z zewnętrznymi systemami jak np. bramki płatności, systemy magazynowo-księgowe, social media, Google Analytics itp.

Rozwój

Rozbudujemy architekturę i funkcjonalność witryny dodając nowe podstrony i ich elementy, instalując i konfigurując dodatkowe pluginy itp.

Optymalizacja Page Speed

Zoptymalizujemy WordPress’a i serwer pod kątem Google PageSpeed (cache, HTML, CSS, JS, PHP itp.) tak żeby witryna działała szybciej i bez błędów. 

l

Blog

Założymy i prowadzimy firmowego bloga bo content to główny oręż w walce o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

U

Audyt SEO

Przeprowadzamy audyty SEO on-page - tylko tak będziesz wiedział w jakim stanie jest Twoja strona i co należy na niej poprawić.

SEO

Optymalizujemy treści witryny dla uzyskania lepszych pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing i inne.

+

Migracje

Chcesz przenieść się na WordPress’a? Przeniesiemy Twoją starą stronę na nową, tak że nie stracisz swojej obecnej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. 

Szkolenia

Nauczymy Cię jak we własnym zakresie edytować i zarządzać stroną na WordPress tak żeby zaoszczędzić na dodatkowych kosztach obsługi.

Konsultacje

Doradzimy Ci w szerokim zakresie spraw związanych ze strategią biznesową, wizerunkiem, pozycjonowaniem i obsługą WordPress.

Help Desk

Masz problem bądź jakiekolwiek zapytanie? Po prostu skontaktuj się z nami - będzie nam bardzo miło mogąc Ci pomóc.